Fórum aliancie SK-A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte vo fóre našej aliancie SK-A
 
DomovPortálLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 naberanie slabych clenov do ali!

Goto down 
+2
Brdo
coxik-admin
6 posters
AutorSpráva
coxik-admin




Počet príspevkov : 121
Body : 26160
Body reputácie : 3
Join date : 21.08.2010
Bydlisko : Kosice

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 6:20 pm

tak debatujte tu v tejto teme nabor kazdy nech vyjadri nazor nie 8 ale vsetci Exclamation Exclamation Exclamation
a este uz nebudu ziadne ankety bude sa tu komunikovat lebo komunikacia je uspech nasej ludskej spolocnosti tym padom aj
nasej ali takze komunikovat a nie odfajknut vyber moznosti dakujem Exclamation Exclamation Idea
Návrat hore Goto down
Brdo

Brdo


Počet príspevkov : 38
Body : 25440
Body reputácie : 0
Join date : 21.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Kapitán

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 7:30 pm

Podla mna by sme mohli naberat ale iba od miest 400 a lepsi. TO JE MOJ NAZOR Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
RatchetSK

RatchetSK


Počet príspevkov : 55
Body : 25000
Body reputácie : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Bratislava, Rača

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 8:42 pm

hovno!

odteraz, 175 a lepsi. koniec diskusie
Návrat hore Goto down
http://www.nobrain.dk
Brdo

Brdo


Počet príspevkov : 38
Body : 25440
Body reputácie : 0
Join date : 21.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Kapitán

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 8:46 pm

RatchetSK napísal:
hovno!

odteraz, 175 a lepsi. koniec diskusie
to by mna museli vylucit Very Happy Smile Sad Shocked Exclamation
Návrat hore Goto down
coxik-admin




Počet príspevkov : 121
Body : 26160
Body reputácie : 3
Join date : 21.08.2010
Bydlisko : Kosice

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 9:11 pm

RatchetSK napísal:
hovno!

odteraz, 175 a lepsi. koniec diskusie
prosim miernejsi slovnik za neslusne slova budem trestat sme slovaci a nie hulvati po druhe je to tvoj nazor
no je dost scestny to akoze ja som lama lebo som 200? lebo mi to pripada mozno ty teraz robis machra ze na akom si mieste
ale su aj iny ktory to vediahrat ako ty a nemozu zato ze teraz zacali hrat treba dat sancu aj novacikom samozrejme ak budeme
vidiet neaktivitu tak von inak tvoj napad je uplne z cesty
Návrat hore Goto down
SpaceTraveler

SpaceTraveler


Počet príspevkov : 9
Body : 25408
Body reputácie : 0
Join date : 21.08.2010

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 10:14 pm

Kedze je nas v ali uz pomerne dost, tak do 300ho miesta v rebricku urcite nie. a od ktoreho? moj nazor 250te miesto a vyssie. Nechavam na posudenie
Návrat hore Goto down
RatchetSK

RatchetSK


Počet príspevkov : 55
Body : 25000
Body reputácie : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Bratislava, Rača

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 10:43 pm

mam niekdo slovnik ( som rebel Very Happy ) ale ne...

nezajem ci to hras kratko, ale je nas PEKELNE vela a ja fakt nemam koho farmit ( farmim uz aj na 1:7*:* a ja som 1:4:8 ) a poprve stoji to mrte deuteria a po druhe je to zdlhave.

navrhujem zredukovat ali na 15 clenov a naberat nad 175+. a limit dat 20.
Návrat hore Goto down
http://www.nobrain.dk
maddan

maddan


Počet príspevkov : 26
Body : 25221
Body reputácie : 0
Join date : 20.08.2010

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 11:06 pm

Takze, zakladal som ali spolu so slovakom, sami sme boli medzi 250 az 300 ked sme zacali s ali, ja osobne nevidim problem kto je na akom mieste, je to fuk, pretoze ked to bude aktivny hrac pojde hore......ked nebude aktivny nepomoze ani 150 a lepsie. Aliancia stoji a pada na komunikacii, na pomoci, poradeni jeden druhemu. My sme nestanovili pravidlo ze od ktoreho miesta, ale stanovili sme pravidlo ze aktivny viac krat denne, na toto by som chcel poukazat, som ochotny po debate vyhodit kazdeho clena ktory sa vykasle na vsetko a zmizne bez toho aby dal vediet na dva a viac dni......ale nechcem byt ako v ostatnych ali kde beru povedzme od 100000 bodov.......to su lamy.....
.....ja som za aktivitu......neaktivitu navrujem trestat vylucenim......a bude teda ludi na farmenie dost......je teda jasne ze prijmeme kazdeho clena ktory poziada a slubi ze bude aktivny.....odkontrolujem(e) to a ked sa objavia 3 dni a viac bez vysvetlenia automaticky vyleti.....
Návrat hore Goto down
SOMSLOVAK




Počet príspevkov : 5
Body : 24975
Body reputácie : 0
Join date : 25.08.2010

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptySt september 08, 2010 11:54 pm

Na mieste nezalezi, na aktivite zalezi, na pocte clenov nezalezi.
Návrat hore Goto down
RatchetSK

RatchetSK


Počet príspevkov : 55
Body : 25000
Body reputácie : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Bratislava, Rača

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 09, 2010 9:31 am

neviem ze kolko z vas su tu korytnacky ale ja som kazdopadne fleeter, urobme si trocha matiky: teraz mame 34 celnov. v priemere ma kazdy clen povecme 4 planety. to je 136 planet!!! je to rozlezene medzi 1:1:* a 1:50:*. zaberame minimalne 2/3 z tejto oblasti a to uz je zufalost. minam strasne cilsa deuteria aby som utocil (len pre tu srandu za vcera som na utoky minul cca 40 000 deut.)

a naco tu budeme mat hordu "aktivnych" zmrdov ktori nemaju este ani krizniky! treba brat silnych a aktivnych clenov. ti mali nam pomozu este viac ked budu mimo, budu nase farmy. sorry ale je to tak... ja ked som nastupil do ali som bol na 540 mieste, kde vy ste boli uz na takych ze 250 a tak. a pozrite ako sme teraz. stretli sme sa na podobnych prieckach (este vediete to 30 Very Happy ).

poznam to z inych vesmirov. ja ogame hravam od sameho zaciatku vesmiry 1 este v roku 2006. tie ikonky ste vy mozno este ani nikdy nevideli ake tam boli Very Happy .dufam ze pochopite co tym myslim.

s pozdravom, RatchetSK
Návrat hore Goto down
http://www.nobrain.dk
maddan

maddan


Počet príspevkov : 26
Body : 25221
Body reputácie : 0
Join date : 20.08.2010

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 09, 2010 11:34 am

Pozrel som na nasich clenov a ich aktivitu......mame cca 11 adeptov na vyhadzov......co je tretina ali...;-))
Bude na farmenie.....
Návrat hore Goto down
coxik-admin




Počet príspevkov : 121
Body : 26160
Body reputácie : 3
Join date : 21.08.2010
Bydlisko : Kosice

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 09, 2010 12:52 pm

ja by som dal tyzden a ked sa neosprevedlni tak vyhadzov 3 dni sami zda byt dost skoro predsa
nie kazdemu ide net vzdy alebo nejaka tragedia a mnoho inych veci takze si myslim tyzden a dost howk
Návrat hore Goto down
RatchetSK

RatchetSK


Počet príspevkov : 55
Body : 25000
Body reputácie : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Bratislava, Rača

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 09, 2010 3:08 pm

3 dni max
Návrat hore Goto down
http://www.nobrain.dk
coxik-admin




Počet príspevkov : 121
Body : 26160
Body reputácie : 3
Join date : 21.08.2010
Bydlisko : Kosice

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 09, 2010 5:07 pm

nie 3dni je malo Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
RatchetSK

RatchetSK


Počet príspevkov : 55
Body : 25000
Body reputácie : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Bratislava, Rača

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 09, 2010 9:45 pm

JE TO K|_|R\/4 DOST!!!
Návrat hore Goto down
http://www.nobrain.dk
maddan

maddan


Počet príspevkov : 26
Body : 25221
Body reputácie : 0
Join date : 20.08.2010

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: 3 nove prihlasky   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 16, 2010 7:26 pm

...k tym co si dali ziadost o prijatie len poznamenavam.....pretoze sme nedoriesili ci a ako sa rozdelime, napisal som kazdemu ziadatelovi nech pocka, pretoze v ali nieco riesime.....az ked budeme mat my jasno budem naberat novych clenov.....a podla adekvatnych pravidiel, podla toho na com sa zhodneme.....
....sorry ze som vam to nedal vediet, nabuduce sa polepsim......
....dalej ste riesili fo nase forum, ze preco to nasi clenovia nevedia.....tak to je lamovina....kazdemu jednemu, ktory prisiel od vzniku forai k nam, som poslal hned v prvej sprave adresu na forum, tiez som ho pravidelne niekolko dni po sebe daval ako hromadnu spravu.....naucte sa ludia, ze ked niekto nechce mozte sa rozkrajat a bude to na .....uplne nic.......
...posledne co som si dnes vsimol ze sa riesilo je stranka nasej ali.....potvrdzujem ze som bol viac krat poziadany nech to spravim.....ale ako kazdy clovek som od prirody lenivy, takze sa vyhovaram ze kedze mame taketo forum, naco stranka....?.....
Návrat hore Goto down
coxik-admin




Počet príspevkov : 121
Body : 26160
Body reputácie : 3
Join date : 21.08.2010
Bydlisko : Kosice

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 16, 2010 8:22 pm

omg ty nevies dat odkaz na nase forum ale je tam nejaka blbost z youtube ale nase forum ti je ukradnute
Návrat hore Goto down
Brdo

Brdo


Počet príspevkov : 38
Body : 25440
Body reputácie : 0
Join date : 21.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Kapitán

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 16, 2010 8:53 pm

Sme sa asi nepochopili Very Happy . Myslim to takto

naberanie slabych clenov do ali! Beznzvuug
Návrat hore Goto down
maddan

maddan


Počet príspevkov : 26
Body : 25221
Body reputácie : 0
Join date : 20.08.2010

naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! EmptyŠt september 16, 2010 10:19 pm

...to je dobreeeee....som ja ale brzda..!....hotovo......
Návrat hore Goto down
Sponsored content





naberanie slabych clenov do ali! Empty
OdoslaťPredmet: Re: naberanie slabych clenov do ali!   naberanie slabych clenov do ali! Empty

Návrat hore Goto down
 
naberanie slabych clenov do ali!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum aliancie SK-A :: Fórum našej aliancie-
Prejdi na: