Fórum aliancie SK-A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte vo fóre našej aliancie SK-A
 
DomovPortálLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Letka a FLEETSAVE

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
coxik-admin




Počet príspevkov : 121
Body : 26010
Body reputácie : 3
Join date : 21.08.2010
Bydlisko : Kosice

Letka a FLEETSAVE Empty
OdoslaťPredmet: Letka a FLEETSAVE   Letka a FLEETSAVE EmptyNe august 22, 2010 12:48 pm

aku mate letku?Pouzivate fleetsave?
Návrat hore Goto down
RatchetSK

RatchetSK


Počet príspevkov : 55
Body : 24850
Body reputácie : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Bratislava, Rača

Letka a FLEETSAVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letka a FLEETSAVE   Letka a FLEETSAVE EmptyUt august 31, 2010 2:42 pm

nepouzivam lebo som lenivy Razz ale letku mam vacsiu ako niektori 30 000 bodovi hraci. co sa tyka obrany detto
Návrat hore Goto down
http://www.nobrain.dk
maddan

maddan


Počet príspevkov : 26
Body : 25071
Body reputácie : 0
Join date : 20.08.2010

Letka a FLEETSAVE Empty
OdoslaťPredmet: letka a fleetsave   Letka a FLEETSAVE EmptyUt august 31, 2010 7:34 pm

Nooo....ja som nepouzival fleetsave a ked som mal cca 30 bojovych lodi, 15 devastatorov, okolo 50 lahkych stihacov a 15 bojovych kriznikov, 10 bombarderov......uz neviem kolko kriznikov a tazkych stihacov.......tak si ma nasiel clovek s menom PUMA a prisiel som o vsetky lode.......to su hraci ktori maju cca 300 bojovych lodi (a viac) a podobne cisla devastatorov a.t.d. a jednoducho si na Vas pochutnaju.....preto pouzivam fleetsave, vzdy ked nie som na nete mi moje lode lietaju.....nikdy nie vsetky naraz spolu v jednom lete, ale porozdelujem to......a na druhu cast pouzivam expedicie......a tak sa mi dari (zatial) si lode uchovat a pomali rozsirovat.....
Návrat hore Goto down
jck




Počet príspevkov : 14
Body : 24789
Body reputácie : 0
Join date : 03.09.2010

Letka a FLEETSAVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letka a FLEETSAVE   Letka a FLEETSAVE EmptyUt september 07, 2010 4:07 pm

maddan napísal:
Nooo....ja som nepouzival fleetsave a ked som mal cca 30 bojovych lodi, 15 devastatorov, okolo 50 lahkych stihacov a 15 bojovych kriznikov, 10 bombarderov......uz neviem kolko kriznikov a tazkych stihacov.......tak si ma nasiel clovek s menom PUMA a prisiel som o vsetky lode.......to su hraci ktori maju cca 300 bojovych lodi (a viac) a podobne cisla devastatorov a.t.d. a jednoducho si na Vas pochutnaju.....preto pouzivam fleetsave, vzdy ked nie som na nete mi moje lode lietaju.....nikdy nie vsetky naraz spolu v jednom lete, ale porozdelujem to......a na druhu cast pouzivam expedicie......a tak sa mi dari (zatial) si lode uchovat a pomali rozsirovat.....

to znie velmi dobre... aj kedsa ma to pri mojej flotile zatial netýka... neskôr ťa určite požiadam o radu...
Návrat hore Goto down
RatchetSK

RatchetSK


Počet príspevkov : 55
Body : 24850
Body reputácie : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Bratislava, Rača

Letka a FLEETSAVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letka a FLEETSAVE   Letka a FLEETSAVE EmptyUt september 07, 2010 5:10 pm

co sa tyka letky, upgradnem si trosik bane a idem na devastatory. a od stavby bojovych kriznikov a odkedy ma SAMARA spehovala robim aj ja fleetsave Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.nobrain.dk
Sponsored content





Letka a FLEETSAVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letka a FLEETSAVE   Letka a FLEETSAVE Empty

Návrat hore Goto down
 
Letka a FLEETSAVE
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum aliancie SK-A :: Fórum našej aliancie-
Prejdi na: